Úvod » PRÓZA » Škrla Petr - Život na hraně


        

Škrla Petr - Život na hraně

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 20181712
EAN kód: 9788074539541
naše cena bez DPH: 142 Kč
naše cena s DPH (10 %):
156 Kč

Připravujeme do prodeje

Jsme stvoření, která jsou naplněna intenzivními touhami. Od okamžiku kdy opustíme bezpečí matky jsou naše srdce hnána hladovou touhou po doteku, po vztazích, pocitu, že někam patříme. V dospělosti ale toužíme po něčem víc. Poutavý příběh pilota-lékaře Ryana Robinsona, plný dramatických zvratů, emocí a vzrušení nabízí pohled přesně na to „něco víc“.

Ryan našel to „něco víc“ v nepodmíněné lásce k lidem a v obětavé službě domorodcům v Malawi. Navzdory nepřízni osudu, pátrání po smyslu života a po duchovním naplnění mu pomáhaly na cestě ke splnění jeho životních snů.

Na stránkách této knihy autor popisuje aktuální události z života legendárního lékaře a pilota. Jen tam, kde je minulost zahalena závojem neznáma, líčí autor skutečnosti tak,  jak probíhaly v jeho představách.

 

Petr Škrla emigroval v roce 1968 do Kanady, kde vystudoval sociální lékařství. Později byl povolán Církví adventistů sedmého dne do Sierra Leone v západní Africe. Služba malomocným v osamělém leprosáriu na pokraji džungle se mu stala zdrojem hluboké inspirace pro budoucí literární tvorbu. Dalších šest let života věnoval se skupinou lékařů boji proti zákeřné nemoci AIDS v Malawi. Od roku 1994 žije autor se svojí manželkou Magdou v horské oblasti Jeseníků.

 

 

A5, brožovaná, 187 stran
ISBN 978-80-7453-954-1